Blanding af racer Sylle 2003
1.084 visninger
|
Oprettet:
FølgFølg ikke
13 Kommentarer

Blanding af racer Sylle
Fødselsår:
2003
Temperament
sød og MEGA kælen!!!!
river aldrig hvis han vil væk og elsker børn...
river aldrig hvis han vil væk og elsker børn...
Tricks
ingen...
Stævner
ingen...
Stamtavle
samme som Rosa...
(de er søskende)
(de er søskende)
Køn
skide køn hankat...;]
Beskrivelse
han er sort og hvid...
og jah... det er jo meget normalt men han har sorte albuer og det ser bare skide nuzz ud!!!
og så har han små hvide hår i den sorte pels...
jeg har ikk så mange billeder af ham da han aller mest har lyst til at kæle med kameraet i stedet for at blive fotograferet:(
mærklig mizz...
;D
og jah... det er jo meget normalt men han har sorte albuer og det ser bare skide nuzz ud!!!
og så har han små hvide hår i den sorte pels...
jeg har ikk så mange billeder af ham da han aller mest har lyst til at kæle med kameraet i stedet for at blive fotograferet:(
mærklig mizz...
;D
Blanding af racer Sylle
feb 2008
Følger: 4 Følgere: 3 Katte: 1 Emner: 6 Svar: 5
Høj fra Baby, håber i kigger forbi mig os..
mar 2005
Følger: 17 Følgere: 16 Katte: 4 Emner: 25 Svar: 143
4 er ikke en dårlig karakter... 1, 2 og 3 er dårlige. Og hvis ikke folk som evt. sku ha givet dig dem, har givet dig en begrundelse, ja så har du en grund til at spørge. Ellers skal du sgu da ikke blive fornærmet over et 4-tal!
feb 2005
Følger: 11 Følgere: 10 Katte: 1 Emner: 27 Svar: 90
Prøver lige igen, jeg gider ikke at skrive begrundelsen en gang til, men det raver mig som sagt en fjer hvad du giver min kat, det var på grund af din begrundelse (for tredje gang) Som jeg syntes er helt hen i vejret, jeg gav dig 4 igen, fordi at din kat her hører jo ikke ind under dine egne kritirer om hvordan din drømme kat skal se ud vel, at du har reddet dine katte er da bare fint, jeg har da osse reddet min, men det gør ham da ikke grim i mine øjne. Så for at komme tilbage til sagens kerne, lad dit 4 tal stå, eller giv mig mindre, det betyder ikke noget, for han er min og jeg vil sk... på din mening om ham. Og i øvrigt hvis du ikke selv kan tåle at få ringe karakterer, så lad dog være med at dele dem ud til andre.. Og husk nu, karakterer og begrundelse skal passe sammen, så acepterer folk nok det du giver dem... MVH Mette W..
feb 2005
Følger: 11 Følgere: 10 Katte: 1 Emner: 27 Svar: 90
Ja hvis du nu havde læst hvad jeg har skrevet til dig i min sidste besked, ja så har du jo fået svaret, man roser da ikke en kat + teks+billeder også gir et 4 tal, det hænger for mig slet ikke sammen, at du så skriver at du ikke er til korthårede katte, ja hum bum din egen kat er da lige så korthårede som min, så må et 4 tal da være passende til den, for det ville du jo så selv give din kat ikke ?? Så kan ikke se at du skal føle dig stødt over at jeg giver din egen kat det du selv mener den har fortjent !!! Dine trusler om at ville stemme mig ud, ja dem kan jeg kun grine af, gør du bare det, skal gerne fjerne mine 4 taller, når du jo nu bliver sååå ked over det, lad du bare dit stå hos mig, det rører mig ikke, men tænk dig nu om en anden gang før du smider sådan en karakter, begrundelse og karakteren skal jo gerne passe sammen ik... MVH Mette W..
feb 2005
Følger: 11 Følgere: 10 Katte: 1 Emner: 27 Svar: 90
Bryder mig ikke så meget om dine billeder, så derfor for du et 4 tal igen... Jeg vil lige tilføje at jeg normalt ikke giver 4 eller derunder, da jeg ikke giver point til katte jeg ikke kan lide, syntes at det er unødvendigt at skuffe folk med det, men syntes simpelthen at din komentar til min kat om det 4 tal du har givet mig er for ondsvag... Man tilføjer ikke stor ros, også giver 4... MVH Mette..
aug 2004
Følger: 2 Følgere: 1 Katte: 1 Svar: 2
Sylle ligner jo min søsters misty
aug 2004
Følger: 5 Følgere: 3 Katte: 6 Emner: 2 Svar: 5
Weee, han ligner min lille Misty
jul 2004
Følger: 1 Katte: 1 Emner: 4 Svar: 14
7 av meg!!
jun 2004
Følger: 1 Katte: 2 Emner: 1 Svar: 2
tak for alle de søde beskeder til min sylle-miz:]
jul 2004
Følger: 9 Følgere: 8 Katte: 1 Emner: 5 Svar: 84
dejlig kat! Hvor ser han bare rar ud. Han får et stort, stort 7-tal! Velkommen til med ham også.
Kh. Louise
aug 2004
Følger: 1 Katte: 1
rigitg sød kat du har den... en rigtig doven misser.. tjek lige min!
maj 2004
Følger: 7 Følgere: 6 Katte: 3 Emner: 8 Svar: 46
-Det er vel nok en sød kat du har.....
-Har givet den et 7-tal...-Vil du ikke også give mine katte karakter???
maj 2004
Følger: 20 Følgere: 32 Katte: 2 Emner: 4 Svar: 20
Rigtig lækker kat du har der...
Selvfølgelig skal den have lov at komme ind