{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
857 visninger | Oprettet:

God give me a sign! (drægtighed) {{forumTopicSubject}}

God formiddag til jer alle..

Jeg er altså bare ved at gå ud af mit gode skind fordi jeg ikke ved om Putti er drægtig.. Har overvejet lidt at låne penge af min far til en scanning..

Igår sad hun ved siden af mig, så mærkede jeg på hendes mave bare sådan for sjov (Det gør jeg nærmest hver dag) Og der var nærmest sådan en klump der bulede ud.. Jeg tænkte bare "hooold da op hvor er du bare blevet tyk lige pludselig".. Så trykkede jeg en lille smule ind i håb om måske at kunne mærke noget liv (Selvom der stadig er en måned til).. Og så forsvandt klumpen.. Som om der var noget jeg trykkede ind.. Kan det være en killing, eller er det mig som glæder mig så mget at jeg mærker syner?

I løbet af de sidste par uger er hendes rygrad også "forsvundet" Jeg kan over hovedet ikke mærke den, og hun er blevet tykkere om maven..

Jeg kan ikke sige om hun mister håret rundt om dievorterne, jeg tror det. Men jg fik ikke set hvordan de så ud før hun blev drægtig..

Tror i hun er det?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Spartling af huller i væg 205 kr.
  • Rengøring 750 kr.
  • Fjernelse af træstub 1.400 kr.
  • Fjerne træstamme 700 kr.
  • Bruser slangen er kommet løs for brus hovedet 500 kr.
  • Elektrikerhjælp til udskiftning lysdæmperkontakter til almindelig tænd/sluk kontakter 750 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  God give me a sign! (drægtighed)
Kommentér på:
God give me a sign! (drægtighed)

Annonce