hvordan gør I det? {{forumTopicSubject}}
Jeg må virkelig tage hatten af for dem af jer, der har rigtigt mange katte! Ja jeg beundrer jer nærmest. Jeg har tre stk indendørskatte og de kan da godt nok være noget af en mundfuld. Vi skulle jo kun have en kat, men I ved jo hvordan det er ;o) Man kan ikke gå på toilet alene, man kan ikke spise alene, bade alene, sidde i sofaen alene. Og så var det jeg tænkte, at det må jo så bare være endnu "værre" hos jer andre.
Nu kan det da godt være, at jeg bare har været så heldig at få tre ultra kælne katte, og det er derfor de er nusseklare hele tiden, men alligevel.
Nå ville egentlig bare udtrykke min beundring *ss*
sep 2005
Følger: 3 Følgere: 1 Katte: 3 Emner: 15 Svar: 156
sep 2005
Følger: 3 Følgere: 1 Katte: 3 Emner: 15 Svar: 156
I øvrigt er det så skægt, når man fortæller folk at man har tre katte. Tre! Siger de så og måber: " det er godt nok mange" Og så er det jeg står med et smil på læben og tænker: " de skulle bare vide......" ;o)
sep 2005
Følger: 3 Følgere: 1 Katte: 3 Emner: 15 Svar: 156
hvordan gør I det?