Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hylde mursten 500 kr.
  • Rådgivning støbning gulv 205 kr.
  • Rengøring af hel lejlighed 900 kr.
  • Hand curtain rail on ceiling 400 kr.
  • Afhente mindre fældet nåletrå 1.000 kr.
  • Ophæng af ting 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  slik?!
  • #1   11. okt 2010 Øhm.... Dette er ikke Baboom?

  • Cille p
    Cille p Tilmeldt:
    okt 2010

    Følger: 1 Emner: 2 Svar: 4
    #2   11. okt 2010 LOL!
    Undskyld mange gange- det var fordi jeg lige har været derinde :S


  • #4   11. okt 2010 Thrives :o)

  • #5   11. okt 2010 katte har som sådan ikke brug for slik. Hvis jeg var dig ville jeg koge et kyllinge eller kalkunbryst og have det stående i køleskabet og så give "slik" på den måde. Du kan osse vælge at give det råt, det har tænderne osse rigtigt godt af.
    Jeg vil ikke anbefale nogle af de mange underlige produkter man kan købe i de forskellige supermarkeder. Det er ikke andet en mel og tilsat farve og smag. Men går du i en rigtig dyrhandel har de enkelte produkter der er gode og sunde, men de koster osse lidt mere en "braset"


  • Cille p
    Cille p Tilmeldt:
    okt 2010

    Følger: 1 Emner: 2 Svar: 4
    #6   11. okt 2010 Kan ikk finde det der Thrives ??

  • Cille p
    Cille p Tilmeldt:
    okt 2010

    Følger: 1 Emner: 2 Svar: 4
    #7   11. okt 2010 Marianne- der er ikke nogle, hverken mennesker eller dyr der har brug for slik, men det jo meget rart at få nogle gange.. mine katte skal også forkæles som jeg selv blir det..

  • #8   11. okt 2010 nej, det har du osse ret i. Derfor har jeg osse givet dig et par ideer, det elsker de i hvert fald her i huset.

Kommentér på:
slik?!

Annonce