{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.520 visninger | Oprettet:

Hvilken slags foder er bedst? {{forumTopicSubject}}

Hej, jeg er virkelig forvirret lige nu, for jeg kan ikke finde ud af hvlílket foder der er bedst til mine katte.. Jeg har prøvet whiskas, men fik af vide af min dyrlæge at det skulle jeg holde mig fra, da det kan være farligt for kattene efter længere tids brug. Så gik jeg over til aldi's tørkost, men synes nu ikke jeg bryder mig om alt for "billig mad" til mine dyr. Man aner jo ikke hvad de putter i.. Så gk jeg over til "Optimal" og nu er jeg i gang med "Perfect Fit", men har læst i en debat at det er de samme der står bag "Whiskas".. Hmm..

Hjælp hjælp hjælp... Vil ikke blive ved med at skifte da det ikke er godt for deres maver. Er der nogen der kan anbefale noget?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hækklipning 4.830 kr.
  • Ophæng af spejl i badeværelse (på fliser), tilslutning af spejllampe, ophæng af håndklæde knager og fugearbejde 1.500 kr.
  • Reparation af opvaskemaskine asko f67 1.350 kr.
  • Brændekløvning 650 kr.
  • Udskiftning af toilet 4.000 kr.
  • Udendørs vandhane lækker vand 1.200 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hvilken slags foder er bedst?
Kommentér på:
Hvilken slags foder er bedst?

Annonce