560 visninger
|
Oprettet:
Er min profil for fin ???? {{forumTopicSubject}}
Jeg vil gerne høre andres ming om min profil og prolil billeder af mine katte ??? de taber gang på gag deres udf . jeg tror ikke folk kan lide de rammer jeg har på for at gøre dem synes jeg ekstra flotte ! jeg tror I synes de er for ja hvad skal man sige pralede måske ?? alt kritik modtageas gerne og hvad kan jeg gøre bedre ?knus Else :=))) PS synes jo selv de kan være pæne da det jo er et galleri , men kig forbi dem og giv jeres mening :=))
mar 2007
Følger: 31 Følgere: 26 Emner: 24 Svar: 1.698
Og man kan jo ikke vinde hver gang
Selvom man gerne vil
maj 2006
Følger: 23 Følgere: 22 Katte: 5 Emner: 31 Svar: 91
nov 2007
Følger: 29 Følgere: 26 Katte: 6 Emner: 26 Svar: 808
Men det er noget underligt noget med de udfordringer. Min fine nye misser Cathinca er ved at tabe sin første udfordring og det kan jeg jo sleeeeeet ikke forstå, hun er jo små smuk.
Imens så slår min Olfert bare næsten alle katte, jeg ved ikke lige hvad der gør det, da han jo ikke ligefrem er verdens smukkeste kat *gg* ja, han er charmerende osv osv, men alligevel *hehehe*
maj 2007
Følger: 24 Følgere: 40 Katte: 10 Emner: 141 Svar: 7.112
aug 2007
Følger: 23 Følgere: 23 Katte: 5 Emner: 20 Svar: 99
Er min profil for fin ????