{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
958 visninger | Oprettet:

killing der meget tynd.. {{forumTopicSubject}}

hey vi har lige købt en lille killing der bagtil er meget tynd.. vi har fået afvide hun er behandlet med ormekur. så burde ikke være det der galt.. nogle der ved om det er nomalt killingerene kan være tynde bagtil.. og nogæe gode råd for at udbedre problemet.. hun er norsk skovkat og fodres med silent hills kitten ??


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Installing dishwasher 860 kr.
  • Rengøring 1.000 kr.
  • Afmontering af opvaskemaskine 880 kr.
  • Reparation af stuk 1.600 kr.
  • Græsslåning 1.500 kr.
  • Toilet der løber skal fikses 600 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  killing der meget tynd..
  • #1   13. jul 2008 hun er uden papir og kun behandlet med orme og loppekur fra "avleren" af.. der er bestilt tid til hende hos egen dyrelæge, men ønskede og høre om nogle af jer andre katte mennesker viste lidt om det.. hun har ikke fået skiftet fder hun er opvokset på sammen foder..

  • Grethe A
    Grethe A Tilmeldt:
    jul 2008

    Følger: 1 Katte: 1 Svar: 1
    #2   13. jul 2008 Hej jeg har lige fået en killing på 9 uger, da jeg er nybegynder vil jeg gerne hører om hvornår man må give dem lidt andet foder + piller altså en go`´bid og hvad ku det så evt. være??? er der nogen der kan hjælpe mig??
    hej


Kommentér på:
killing der meget tynd..

Annonce