274 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 3 Svar

Mangler billeder til min hjemmeside.. Mangler billeder til min hjemmeside..

Kære dig derude..
Kunne du ikke tænke dig at for din Maine coon eller Norske skovkat på min hjemmeside?
Jeg har skrevet et emne om hver race, men mangler den perfekte kat til et perfekt foto..
Når hjemmesiden så er oppe helt, vil vedkommende få besked om det.
Mange tak på forhånd


Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • udskiftning af afløbsrør i køkkenvasken 1.000 kr.
  • Stoppet vandløb 800 kr.
  • Toiletmontering 1.790 kr.
  • Skift af kogeplade 1.300 kr.
  • Jeg skal have gravet et aflangt bed på ca 5x1 mtr. Jeg kan selv ligge ukrutsdug osv, det er kun udgravningen jeg ikke kan. Der er lidt rødder fra hækken. Jorden er en blanding af jord og sand, mest sand. Der skal ikke graves ret dybt. Jeg har en spade og en skovl, men andet har jeg ikke. Det er ikke så stort et stykke der skal graves, så jeg tror ikke det tager ret lang tid. 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Mangler billeder til min hjemmeside..
  • #1   30. jun 2008 Hvad er det for en hjemmeside?
    Kommer der til at stå at billedet er lånt?

    Hvad med en huskat eller hellig birma?


  • #3   30. jun 2008 Jeg laver en privat hjemmeside der handler om mig, min kæreste, vores katte m.m. Det om racekatten Maine coon og norsk skovkat kun og så omhandler det om deres oprindelse og specifektion af racen.
    Hvis ikke det i forvejen står på fotoet, så kan jeg godt skrive hvem det ejes af og man vil altid kunne få det slettet igen.


  • #4   30. jun 2008 Man kan nu se min hjemmeside på min profil. Så har man også bedre mulighed for at vælge om man vil..

Kommentér på:
Mangler billeder til min hjemmeside..

Annonce