1.289 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 27 Svar

Fortsat fra: Tab dig hurtigt! Fortsat fra: Tab dig hurtigt!

http://www.kattegalleri.dk/html/for_messageDetail.asp?msg_ID=10305

Fortsættelse fra dnne tråd!

Ville bare lige fortælle at jeg prøvede en kun der er udarbejdet af en uddannet FitnessInstruktør som har en kone der er meget tæt på at være uddannet læge. Det er en kur man må være på i 3 uger, hvorefter man kan følge en fedtenergitabel, til at holde sit vægttab. Den er beregnet som en start til en kostomlægning, hvor man så taber sig hurtigt inden kostomlægningen.

Har selv været på denne kur siden Torsdag morgen, og har i dag søndag morgen tabt mig 5.2 kg - Lige perfekt til min gallakjole jeg skal have på Tirsdag! Har fulgt kuren, dog spist lidt man ikke må, dog sundt. Han siger så at normalt taber man sig mellem 500 og 750 gram om dagen, alt afhængigt af start vægt - og det kan selvfølgelig variere fra dette!

Ville bare lige fortælle at det sq er noget der virker! :o) Gav 90 kr. for den over nettet, kan godt linke til stedet, hvis nogen ønsker det! :o)

God dag til alle! :o)


Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tilslutning af ny vaskemaskine - også el 1.000 kr.
  • Klip af hække 2.000 kr.
  • Samle et skab 500 kr.
  • Skrue bordben på bord 350 kr.
  • Opsætning af malertape 800 kr.
  • Tv Kommode, en tæppe og en mikrobølgeovn 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Fortsat fra: Tab dig hurtigt!
Kommentér på:
Fortsat fra: Tab dig hurtigt!

Annonce