HyggeHjørnet

HyggeHjørnet

Medlemmer: 770
Forside Forum Medlemmer Annoncer Katte
1.795 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 3 Svar

Hjælp? Hjælp?

jeg har virkelig prøvet alt jeg kunne, men det er ikk rigtig gået så godt .. jeg havde en kanin på et tidspunkt (rest in peace!)... og jeg vil virkelig gerne få lov til at købe en ny.. Men jeg må bare ikk!! dengang jeg havde nikolai (kaninen) var han bare et legetøj, får jeg var ikk så gammel der... men nu vil jeg så gerne have en som jeg kan træne spring med osv smiley

Men nu til det du skal hjælpe mig med (hvis du altså vil xD)
Har du nogen råd til hvordan man plager totalt meget så de gamle gir op?! eller bare hvordan man kan vise man virkelig vil det her?


En kvinde i Guilin smed ved et uheld et guldarmbånd til over 4.000 dollars ud sammen med affaldet. Overvågningsoptagelser afslørede senere, at hendes kæledyr havde gemt smykket i skraldet, før hun kunne nå at opdage det.
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Montering af opvaskemaskine 1.100 kr.
  • Limfjorden skænk jysk 1.000 kr.
  • Opsætning af 4 loftslamper 400 kr.
  • Opsætning af loftslamper 1.600 kr.
  • Udskiftning af induktion kogeplade 3 faset. 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hjælp?
Kommentér på:
Hjælp?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce