{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
649 visninger | Oprettet:

3 problemer. {{forumTopicSubject}}

Hjælp, jeg har 3 problemer..

1. Min kat Tiger-Mis er en udekat, men den kommer tit indenfor. Problemet er at den ikke er renlig. Er er nogle af jer der er har forslag til hvad jeg kan få den lært at gå i kattebakken. For jeg regner med at flytte i lejlighed til sommer, så vil det være dejligt hvis den kunne lære at blive renlig. smiley

2. Mine katte Arnold og Musta har en rigtig dårlig vane med at skal krasse i alting! jeg har flere former ting de kan krasse i, men de vil ikke benytte dem. Hvordan får jeg dem lært at det ikke skal gå ud over møbler og vægge?

3. Det sidste problem er med Arnold igen. Han vil ikke drikke vand af hans vandskål, selvom at det er frisk. Nej, det bedste er at drikke vand fra en vase hvor der står blomster i. Hvilket ikke er særlig rent. Hvad kan jeg gøre ved det?

Håber i kan hjælpe mig.
Kærligst Karina K


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vaskemaskine med vand problemer 490 kr.
  • Ophænging af 80’ tv og væg reol 1.299 kr.
  • 2x Radiator der skal genstartes 1.200 kr.
  • Hjælp til at samle skab 490 kr.
  • Reparation fuge i bruser mellem flise og afløbsrist. 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  3 problemer.
Kommentér på:
3 problemer.

Annonce