{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
597 visninger | Oprettet:

Ændret adfærd! {{forumTopicSubject}}

Jeg skriver fordi min Shiva her inden for den seneste uge har opført sig besynderlig sødt, skal nusse og kæles konstant, og ligge på en hele tiden... Det ligger ikke til Shiva at gøre det normalt, hvor hun kan være noget så agresiv... Hun har længe haft "noget" i mod min anden kat Mille. Hende angriber hun en gang i mellem, ikke alvorligt, men skræmmer hende da væk, når hun kommer for tæt på.

Men nu kan hun både være sød ved Mille og knap så sød - skræmmer hende væk nogle gange og andre gange kommer hun for at ville vaske hende. Det er som om humøret lige svinger lidt. Og lige som man bedst ligger og nusser hende, kan hun finde på at bide mig :-S

Vil konstant have alt opmærksomhed og kan ikke klare at blive lukket ude fra stuen...

Og er rimelig sikker på at det ikke er løbetid, fordi hun går ikke rundt og piver og med løftet numse, som hun normalt gør ved en løbetid.

Hvad kan det da være??


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Removal of mattress and Bed frame - already dismantled. 700 kr.
  • Ophæng af: gardinskinner, 2 x tv, væghængt vasketøjs-kasse 1.500 kr.
  • Opsætning af loftslamper 600 kr.
  • Samling af møbler 1.200 kr.
  • Udendørs lampe re-montering 800 kr.
  • Murer arbejde 3.800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Ændret adfærd!
Kommentér på:
Ændret adfærd!

Annonce