{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Removal of mattress and Bed frame - already dismantled. 700 kr.
  • Ophæng af: gardinskinner, 2 x tv, væghængt vasketøjs-kasse 1.500 kr.
  • Opsætning af loftslamper 600 kr.
  • Samling af møbler 1.200 kr.
  • Udendørs lampe re-montering 800 kr.
  • Murer arbejde 3.800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  så forfærdeligt ked
  • #1   15. dec 2007 Av stakkels dig. Det er ikke særlig rart. Jeg har været heldig med dem jeg har haft, at de har overlevet, men dem jeg har nu går kun bag hegn. Vil ikke risikere at flere bliver kørt ned.

    I det mindste har du fået vished om hvad der er sket med den, det er meget værre hvis man mister en kat, og man ikke aner hvad der er sket med den.

    Men jeg kan selvfølgelig godt forstå, at du er meget ked af det. Det er jeg også hver gang jeg må sige farvel til et kæledyr af den ene eller anden årsag.

    Knus Tina


  • #2   15. dec 2007 ja jeg er frygteligked ked luge nu . men min mor trystede mig idag ved at købe en ny kan men det er bare ik det samme for ingen kunne erstatte den gamle smiley

  • #3   17. dec 2007 Åh, det var synd, jeg kan godt forstå, du er meget ked af det. Og sorgen over netop den dejlige kat, du har mistet, forsvinder jo ikke ved, at dín mor har købt en ny kat. Så tud du bare.
    Når du er kommet igennem sorgen, så er jeg sikker på at du bliver glad for den nye kat.


Kommentér på:
så forfærdeligt ked

Annonce